Mediniai namai


Generic placeholder thumbnail

Rąstiniai namai

Tradicinės namo statybos ir naujų technologijų galimybių visuma.


Generic placeholder thumbnail

Karkasiniai namai

Iš anksto, tiksliai pagamintų namų statyba yra populiariausia statybos technologija pasaulyje.


Džiovinta mediena. Privalumas.

Džiovykloje džiovinta mediena įgyja lygesnį paviršių, todėl “negeria kaip kempinė” ore esančios drėgmės (kaip tai nutinka natūraliu būdu džiovintai medienai, turinčiai porėtą paviršių). Džiovinta mediena yra žymiai stabilesnė, nes net ir keičiantis oro temperatūrai bei drėgniui tik nežymiai gali keisti matmenis.

Priešingai, nusipirkę žalios, nedžiovintos medienos, galite tik apytiksliai spėti jos būsimus matmenis, kai ji išdžius. Dar viena tokios medienos yda yra pelėsių ir medieną ardančių grybų pavojus. Šie organizmai mėgsta drėgną terpę ir joje aktyviai veisiasi. Tokioms sąlygoms susidaryti užtenka tik temperatūros nuo –50C iki +500 C, ir drėgnio didesnio nei 22 – 23%. (nedžiovintos medienos drėgnis yra apie 30% ir daugiau). Todėl džiovinta mediena turi didelį atsparumą pelėsiui. Mažai drėgmės turinti aplinka sumažina mikrobų aktyvumą ir apsaugo nuo puvimo. Kad sustiprinti antiseptines savybes, džiovinta mediena yra papildomai impregnuojama (žalia mediena negali įgerti pakankamai antiseptiko).


Medžio jaukumas. Šiluma iš lauko ir viduje.

Medis – tai natūrali žaliava, su kuria galima įgyvendinti bet kokią nuosavo namo viziją. Organiška medžiaga turi beribes galimybes, pradedant originaliomis išpjaustomomis formomis, sudėtingomis konstrukcijomis eksterjere ir baigiant interjero unikalius elementus.

Tai ne tik gyvenimas autentiškame, Lietuvos kraštui būdingame statinyje, kuris apglėbia savo ryšiu su aplinka, bet ir namuose tvyrantis natūralus medžio, miško kvapas. Prisilietus ar atsirėmus į medinio namo sieną galima pajusti nesibaigiantį šalia sodybos tekančio upelio čiurlenimą, paežerės paukščių klegenimą.


Pateikti užklausą0%

First
Last
This field is required.
This field is required. Make sure email field is valid.
This field is required. Make sure phone field is valid.
This field is required.
This field is required.
This field is required.


Ačiū už tai kad užpildėte formą! Mūsų komanda su jumis susisieks kaip įmanoma greičiau aptarti plačiau jūsų užsakymą.
Warning! Error occurred while submitting the form, please try again in a minute.