Medinių konstrukcijų pjovimas

Įvairių statybinių medinių konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Esame įsigiję vienas moderniausių, pilnai automatizuotas konstrukcinės medienos apdirbimo CNC stakles Hundegger K3i. Šios staklės yra išskirtinės tuo, kad turi penkių ašių pjovimo ir frezavimo agregatus. Jų dėka galime pagaminti itin sudėtingas aukštos kokybės konstrukcijas turinčius gaminius:

 • karkasinius, apvalių, stačiakampių rąstų, klijuoto tašo namus
 • sudėtingų konstrukcijų medinius tiltus, lieptus, apžvalgos aikšteles, sandėlius, gamybines patalpas ar kitus statinius nenaudojant jungiamųjų plokštelių!
 • stogo konstrukcijas, sijas, perdangas
 • gegnių konstrukcijas, papuošti gegnes ornamentais
 • įvairias frezuotas kolonas
 • medieną SIP skydų gamybai ir paruošti greitam surinkimui
 • medieną santvarų gamybai naudojant plokšteles arba pagaminti santvaras nenaudojant plokštelių.
 • greitai surenkamas autmobilių stogines – garažus, pavėsines, terasas

Konstrukcijų pavyzdžiai – elementai:

 

 • Profesionalus ir kokybiškas konstrukcinės medienos apdirbimas nuo 20x50mm iki 300x650mm, ilgis 13500m. (esant poreikiui galima apdirbti ir ilgesnių matmenų medinius elementus)
 • Įvairių konstrukcijų sujungimo mazgai, išpjaunami naudojant 5 ašių frezą
 • Medienos pjovimas įvairių laipsnių kampu (pjūklas sukasi 360 laipsnių kampu), bei gali verstis kampu!
 • Optimizacijos dėka maksimali medienos išeiga
 • Itin tiksliai išgrežiamos vertikalios ir horizontalios skylės
 • Daromos specialios įpjovos, skirtos medinėms plokštelėms sijose
 • Apdirbamos medienos automatinis vartymas, siekiant tiksliai apdirbti medieną iš visų pusių
 • Profesionalūs projektai pagal jūsų pageidavimą, suprojektuoti naudojant pažangią medinių konstrukcijų ir objektų projektavimo programą „SEMA“ su 3D vizualizacijomis bei detaliu konstrukcijų vaizdavimu.

CNC centro Hundegger pristatymo filmuką rasite paspaudę ant paveiksliuko.

Galime suprojektuoti ir išpjauti reikiamas konstrukcijas, komponentus taip pat teikiame pjovimo paslaugą pagal jūsų projektą iš jūsų ar mūsų medienos. 

Staklių skaitomas formatas .bvn (dėl kitų galimų formatų teirautis papildomai). Neturint galimybės konvertuoti į šį formatą, konvertuosime patys, arba sukursime projektą pagal individualius poreikius, naudojant programinę įrangą „Sema“

 

Kodėl rinktis mūsų pagamintą stogo konstrukciją?

Perkant stogo konstrukciją (gegnyną) pas mus, užsakovams nebereikia rūpintis keliais dalykais: iš kur gauti medieną stogo konstrukcijai, gegnėms. Jei reikalingos klijuoto tašo sijos – siūlome ir jas. Taip pat, nebereikia rūpintis stogo projektavimu, nes tai galime padaryti ir mes. 

Turite paruoštą projektą ir medieną, gegnes ir sijas? Galime suteikti tik supjovimo paslaugą atskirtai.

Į statybos aikštelę gausit patogiai paruoštas stogo konstrukcijos pakuotes, kuriame bus sunumeruotos visos gegnės, jos bus išfrezuotos, supjautos ilgiais ir kampais, pagamintomis skylėmis medvaržčiams, ar išfrezavimais tvirtinimo plokštelėmis. Tikslios gegnių tvirtinimo vietos automatiškai sužymimos ant paties murloto. 

Statybų aikštelėje nebereikia naudoti pjūklo, kampuočio, pieštuko, ar kito įprastai naudojamo įrankio. Neretai stogo konstrukcijos darbai pagreitėja dvigubai. Ypač jei stogas turi daug kampų, nuolydžių, papildomų stogelių ar stoglangių.

Statote išskirtinį statinį? Gegnių galus, mygtuko paspaudimu, galime papuošti įvairiais ornamentais ir dekoracijomis.

Nesvarbu kelių šlaitų stogą planuojate įsirengti. Mūsų projektuotojai naudodami geriausias rinkoje medinių konstrukcijų projektavimo programas, sukurs ir rekomenduos geriausią stogo tipą jūsų privačiam namui ar komerciniam statiniui. Jums bus pasiūlyti keli galimi stogo konstrukcijos tipai, reikalingas aukštis, nuolydžiai reikalingos naudoti medžiagos, bei medienos specifikacija.

Nesvarbu ar tai vienšlaitis, dvišlaitis, valminis ar arkinis stogas. Padėsime rasti sprendimą, optimizuosime konstrukcijos medienos kiekį ir sumažinsime išlaidas.

Kodėl verta rinktis mūsų gaminamą medinį karkasą?

Taip pat kaip ir mūsų gamykloje pagaminta stogo konstrukcija, pagaminti karkasai supjaunami ilgiais, jei reikia yra frezuojami, optimizuojami lentų ilgiai, sužymimos dalys greitam surinkimuim. Elementai sužymimi po vieną detalę, kuriai sienai priklauso, ar tai aplink langą duris einanti detalė, ar tai vidnių pertvarų dalys ir t.t. 

Į statybos aikštelę gaunate sužymėtas pakuotes, su techninėmis statybos instrukcijomis. Statant tokį karkasą, nebereikia naudoti irankių, matuoti, žymėti, pjaustyt. Galime pardėti nuo nulio, padarant projektą, ir pagaminant jūsų karkasą, jums nereikės rūpintis medieną, pristatymu. Karkaso surinkimo laikas pagreitėja dvigubai. Jau esate pasiruoše projektą ir turite nusipirke medieną? Pristatykite mums ir mes jums suteiksime tik supjovimo paslaugą.

Mūsų klientai: privatūs asmenys, įmonės, karkasinių namų statytojai, pardavėjai, SIP skydų gamintojai, kurie eliminuoja medinių detalių supjovimo procedūras savo namų statybos, gamybos procese. 

Dar nesate mūsų verslo partneris? Susisiekite – rasime bendrą sprendimą.

Ligna Systems

Esame oficialūs Ligna Sytems partneriai Lietuvoje. Tai reiškia jog galime suprojektuoti ir pastatyti neribojamo dydžio medines konstrukcijas, kurios naudojamos komercinių, pramoginių pastatų statybai. Sandėliai, gamyklos, angarai, ūkiai, administracinės patalpos, sporto arenos, automobilių, sunkvežimių ar kitos technikos servisai. Visą tai projektuojame ir statome naudojant klijuoto tašo medines GL klasės konstrukcijas jungiant medis-medis arba metalas-medis. Kiekvieno statinio reikalingas konstrukcijos tvirtumas apskaičiuojamas konkrečiam regionui priklausomai nuo daugelio meteorologinių ir geografinių faktorių.

Tokios medinės konstrukcijos tampa gerokai lengviau transportuojamos, surenkamos, o atsiradus eksploatacijos pažeidimui – lengviau pakeičiamos naujomis, nei atitinkamos plieno konstrukcijos.