medienos džiovinimo paslaugos

Džiovinta mediena  mažiau deformuojasi, skyla, nepūna ir nepelija, džiovinimo metu žūsta grybai ir įvairūs kenkėjai, todėl ji yra ilgaamžiškesnė, galima ilgai sandėliuoti. Taip pat džiovinta mediena yra lengvesnė (apie 20-30%), todėl jos daugiau galima pakrauti eksportuojant.

Mes siūlome džiovinti medieną  moderniausiose Europoje SECAL džiovyklose:

  • Džiovinimo proceso stebėjimas realiu laiku ir ataskaitos
  • Automatizuotas ir itin tikslus džiovinimo procesas
  • Reguliuojami 2.2kW ventiliatoriai 1034×7500
  • Kamerų matmenys 7/7,2/7,5 x 7,2 x 4,05
  • Vienu metu galime džiovinti apie 250m3 medienos
  • Džiovinama įvairių matmenų bei rūšies mediena pagal pritaikytą programą

Vežantiems medį iš Baltarusijos ar kitų šalių galime pasiūlyti ne tik medienos džiovinimo paslaugas, bet ir medienos sukrovimą ant tarpinių – taip paruošti medieną džiovinimui.

Nuolatiniams klientams siūlomas trumpalaikis sandėliavimas.

Džiovinimo kaina yra sutartinė, derinama atskirai su kiekvienu klientu.

Kontaktinis asmuo: Tadas Danielius +37063666152; Saulius Danielius +37068515192

Kodėl rinktis džiovintą medieną?

Renkantis medieną statybai, dažniausiai siekiame optimizuoti kaštus. Ar tai namo karkasas, stogo konstrukcija, rąstinis namas, terasa ar lauko pavėsinė – statyti galima naudojant tiek šlapią medieną, tiek sausą. Iš pirmo žvilgsnio skirtumas vienas – medienos kaina, kuri dažnai nulemia pirkimo sprendimą. Tačiau ar galutiniame rezultate statinys iš šlapios medienos kainuoja pigiau? Devyniais atvejais iš dešimties – ne. Per mūsų įmonės darbo metus, ne kartą matėme ir taisėme statybos broką, kuris atsirado dėl medienos deformacijos ar net trūkimo džiūstant. Kartais užtenka pakeisti kelis medienos konstrukcijos elementus, tačiau kartais tenka keisti laikančiąsias medienos karkaso ar stogo konstrukcijas, arba rąstinio namo sienos vidurinius rąstus, kuomet keitimo kaštai greitai susilygina ar net pranoksta tuos kelis šimtus sutaupytų eurų. 

Neretai klientai sako jog kitur gavo gerokai patrauklesnių pasiūlymų, medienai ar rąstinio namo statybai. Prieš lyginant kainas patariame – pasiteiraukit ar naudojama, parduodama mediena yra džiovinta.