Moduliniai namai

Pilnai įrengtas, PREMIUM klasės 30 kv. m. modulinis namas. Namelis idealiai pritaikytas gyvenimui ir poilsiui, lengvai transportuojamas ir greitai pastatomas pasirinktoje vietoje.

Išmatavimai – ilgis 7,24 m, plotis 3,842 m.

Name yra svetainė su virtuve, vonios kamparys su WC ir dušo kabina, holas su rūbų spintomis ir miegamasis. Namas turi du išėjimus – iš holo ir iš svetainės į terasą. Svetainėje yra valgomasis stalas su kėdėmis. Pilnai įrengtas vidaus ir išorės apšvietimas bei šildymo/šaldymo sistema oras/oras su wi-fi sistema. Virtuvės baldai pagaminti iš uosio masyvo, sumontuota kriauklė, viryklė (kaitlentė), integruotas šaldytuvas. Miegamajame įrengtos lentynos bei apšvietimas. Hole sumontuotos uosio masyvo rūbų spintos.

Vonioje įrengta tekstilinė hidroizoliacija su hidrotarpinėmis, sienos ir grindys išklijuotos keraminėmis plytelėmis. Spintelė kriauklei pagaminta iš uosio masyvo. Įrengta dušo kabina, pakabinamas tualetas su bekvape nuleidimo sistema. Elektrinė džiovyklė rankšluosčiams, vandens pašildymo katilas su wi-fi funkcija, kolektorinė spinta ir papildomas vandens nubėgimo trapas. Begarsei nuotekų sistemai atvesta elektra šildomam kabeliui įrengti. Taip pat įrengta galimybė įmontuoti vandens siurblį.

Sienos iš vidaus iškaltos 20 mm balintom pušies dailylentėm, sumontuota SIGA Šveicarijoje pagaminta garo plėvelė, karkasas pagamintas iš kalibruotos C 24 medienos, PAROC ultra vata (storis 150 mm), špuntuotos pušies juodlentės (22 mm), priešvėjinė plėvelė, o išorė apkalta dažytomis Sibiro eglės dailylentėmis. Grindys – balintos špuntuotos pušies lentos (storis 35 mm), PAROC ultra vata (250 mm). Lubos – balintos pušies dailylentės, PAROC ultra vata (250 mm). Stogas – dviguba prilydoma danga.

Langai – plastikiniai, tristiklis stiklo paketas su selektyviniais stikliais, aliuminiu rėmeliu.

Visame name ventiliuojamuose fasaduose įrengti tinkleliai nuo graužikų. Elektros instaliacija sumontuota apsauginėse gofrose.

Namelio statyboje naudotos tik aukštos kokybės natūralios medžiagos

Apžiūrėti galima Ąžuolų būdoje, Kazlų rūdos sav.

Kaina 41 000,- EUR (be PVM).

Telefonas pasiteiravimui +370 600 65510.

Modulinis namas

Picture 1 of 15