Pavėsinės

Kokybiškai, greitai, tiksliai ir gera kaina

Pavėsinė būtinas kiekvienos sodybos ar kiemo elementas bet kuriuo metų laiku, atliekantis ne tik apsauginę funkciją nuo vėjo, lietaus, saulės, bet kartu suteikiantis jaukumo aplinkai. 

Kokią pavėsinę išsirinkti ?

Rąstinė pavėsinė – ypač derės prie rąstinio namo, arba miško. Tokias pavėsines galima daryti uždaresnes, atviresnes, didesnes, mažesnes, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Galime suprojektuoti pagal individualius poreikius.

Šešiakampės pavėsinės (Pergolos) – sodybos ar kiemo puošmena. Itin gražiai atrodo iš visų pusių, yra ypatingai talpios ir jaukios. Jei norite itin puošnaus varianto, galite rinktis įvairiais ornamentais dekoruotas kolonas. Sienelės gali būti atviros arba uždaros.

Pasidaryk pats – mes siūlome ypač lengvai surenkamas pavėsines, kurias surinksite per kelias valandas be jokių įrankių ar tvirtinimo detalių! Jums nereikės sukti galvos, kadangi visos dalys yra sužymimos, pateikiamas instrukcinis brėžinys.

Išskirtinio dizaino pavėsinės – neradote svajonių pavėsinės, bet žinote ko konkrečiai norit ? Turite svajonių pavėsinės brėžinį, bet niekas negali pagaminti to ko norite Jūs ? Galime mes. Išskirtiniai sprendimai, dekoracijos, berėmio stiklo sprendimai.  Patarsim, suprojektuosim ir pagaminsim jūsų svajonių pavėsinę greitai ir pigiai.

Pavėsines galime pagaminti iš masyvios medienos arba klijuoto tašo. Patarsime spalvų, dažų pasirinkimo klausimais. Pasiūlysime kokia stogo danga geriausiai tiktų. 

Norite sužinoti individualios pavėsinės kainą? Susisiekite.

Turite kitų klausimų? Skambinkite +3706 750 5081