Apie mus

Mūsų įmonės UAB “S. Danielius ir Ko” tikslas yra pasiūlyti pilną medinių statinių, projektavimo bei gaminių paketą. Mūsų įmonėje rasite viską: nuo išskirtinių rankų darbo durų, baldų, laiptų iki moderniausiomis technologijomis gaminamų visų tipų rąstinių namų, greitai surenkamų medinių ir stogo konstrukcijų, karkasų gamybos ir projektavimo. 

Patikėkite Jūsų svajonių namo statybas profesionalams – suprojektuosime ir pastatysime ne tik namą, bet ir pasiūlysime jūsų namams tinkančius medinius baldus, laiptus ar kiemą puošiančią pavėsine, bei stoginę automobiliui

Nuo pat įmonės įkūrimo bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, naudojame patikrintas ir išbandytas medžiagas, patys apdirbame medieną modernia įranga, nuolat modernizuojame turimą techniką bei įsigyjame naujos, tobuliname savo meistrų įgūdžius, todėl  garantuojame aukštos kokybės gaminius laiku ir už prieinamą kainąMūsų įmonėje dirba profesionalūs ir ambicingi darbuotojai turintys ilgametę patirtį, todėl visuomet esame pasirengę patarti ir padėti išsirinkti tinkamą gaminį, atsižvelgiant į Jūsų poreikius.