Rąstiniai namai

Mes gaminame ir statome ekologiškus rąstinius namus, pirtis, vasarnamius sodo namelius iš masyvios medienos bei klijuoto tašo. Rąstai yra kruopščiai atrenkami, namų statybai naudojama tik brandi pirmo kamieno mediena, o kiekvienas rąsto sujungimas atliekamas naudojant pažangiausias medinių namų gamybos technologijas. Mediena yra džiovinama sertifikuotose moderniose džiovinimo kamerose iki ne daugiau 18% drėgnumo tam, kad užtikrinti gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą.

 

Pagrindiniai mūsų gaminamų namų profiliai.

Šiandien savo klientams galime pasiūlyti tiek apvalaus profilio, tiek stačiakampio formos rąstinius namus.

*Galime pagaminti ir kito profilio rastinio namo sienojų


Naudojant pažangias technologijas savo klientams galime pasiūlyti įvairaus tipo sukirstą namą. Nuo standartinio sukirtimo iki sudėtingesnių, kaip „kregždės uodega“ (dovetail joint). Tokiu būdu pastatyti rąstiniai namai itin vertinami skandinavijoje, dėl mažesnių medienos sąnaudų gamyboje.

Taip pat mūsų techninės galimybės leidžia pagaminti rąstinį namą iš skirtingų storių sienų. Pavyzdžiui laukines sienas galime pagaminti iš storesnių rąstų o vidines iš plonesnių. Galime suprojektuoti ir pagaminti nestandartinių sukirtimų turintį namą, pavyzdžiui daugiakampį.

 


Klijuoto tašo rąstiniai namai

Norintiems aukščiausios kokybės rezultato – siūlome klijuoto tašo rąstinius namus. Tokie rąstai turi geresnes šiluminės varžos savybes, yra ilgaamžiškesni. Gamybos metu tokie rąstai pasiekia dar mažesnį drėgmės lygį, todėl yra sumažinama trūkių galimybė – taip tokie rąstai išlaiko aukštesnį estetikos lygį.

 

 

 


Jei norite aukštesnės energinės klasės namo, galime pagaminti rąstinius namus su papildomu apšildymu. Namo sienos apšildomos 20cm akmens, ar ekologiška vata.

Galimi keli rąstinio namo apšildymo variantai. Galima gaminti dvigubas rastines sienas į vidaus tarpą dėti vatą. Pigesnis variantas yra statant rastinį namą, laukines sienas šildyti jas apkalant dailylentėmis.


Projektavimas.

Pirmiausiai mūsų tikslas yra išsiaiškinti jūsų poreikius bei kokio tipo ir dydžio namo pageidaujate.

Namo projektavimas skaidosi į du etapus:

1. Pagal jūsų poreikius ir svajonių namo viziją yra sukuriama vizualizacija.

2. Sąmatos ir techninio projekto parengimas.

Techniniame projekte yra apsprendžiamos angos elektros instaliacijai, langų, durų dydžiai ir kt. Šis projektas keliauja į stakles ir pagal jį namas yra pagaminamas.

Namas yra projektuojamas tol kol visiškai tinka klientui ir yra technologiškai teisingas.


Namo gamyba ir statyba.

Klijuoto tašo namai – lentos yra supjaunamos į ruošinius, išdžiovinamos, o po to suklijuojamos į profilį.

Masyvūs rąstiniai namai – šių namų pagaminimas užtrunka ilgiau, nei klijuoto tašo, kadangi mediena yra džiovinama 1-2mėn. Todėl norintys statytis namą iš masyvaus medžio turi planuotis iš anksto.

Pagaminus tašus pagal namo projektą, jie keliauja į medinių namų sukirtimo centrą hundegger k3i, kur yra preciziškai milimetrų tikslumu apdirbama. Yra pagaminamos skylės elektros instaliacijai (laidams, rozetėms) ar kt. Pagaminti rąstai yra sunumeruojami ir keliauja į statybos vietą. Pačios rąstinės dežutės statyba trunka apie savaitę, pilnas įrengimas iki 30 dienų, priklausomai nuo projektų.

 

kv. mĮkelkite projekto brėžinį ar piešinį.Rastinių namų projektai

Norint pamatyti projektą spauskite ant nuotraukos


pirtis Kuodiskyjerastinis namas "Benas"